Vítejte na mém staronovém osobním Webu, který byl, je a bude o všem možném
i nemožném... !

Změna je život
 

Upozornění návštěvníkům

Veškeré vulgárnosti budu nemilosrdně mazat. Děkuji za pochopení.

Co byste Vy ZDE na Webu zlepšili... ?

Datum: 23.10.2019

Vložil: Neooeviva

Titulek: Создаю копии сайтов от 500 рублей за лендинг

Здесь вы можете заказать копию любого сайта под ключ, недорого и качественно, при этом не тратя свое время на различные программы и фриланс-сервисы.

Клонированию подлежат сайты как на конструкторах, так и на движках:
- Tilda (Тильда)
- Wix (Викс)
- Joomla (Джумла)
- Wordpress (Вордпресс)
- Bitrix (Битрикс)
и т.д.
телефон 8-996-725-20-75 звоните пишите viber watsapp
Копируются не только одностраничные сайты на подобии Landing Page, но и многостраничные. Создается полная копия сайта и настраиваются формы для отправки заявок и сообщений. Кроме того, подключается админка (админ панель), позволяющая редактировать код сайта, изменять текст, загружать изображения и документы.

Здесь вы получите весь комплекс услуг по копированию, разработке и продвижению сайта в Яндексе и Google.

Хотите узнать сколько стоит сделать копию сайта?
напишите нам
8-996-725-20-75 звоните пишите viber watsapp

Přidat nový příspěvek

Nebojte se diskutovat! ;-)

Budu vděčen za každou vaši kritiku, názor, připomínku!

Každý článek má své vlastní diskuzní fórum, kde můžete kdykoliv napsat svůj názor...

Děkuji

Oblíbené stránky

www.youtube.com/

cs.wikipedia.org/wiki/Hlavní_strana

www.astro.cz/apod/

www.karaoketexty.cz/

www.csfd.cz/

citaty.net/

www.lamer.cz/

 

a mnoho dalších...

 

=> Mám rád dobrou muziku, sport, knihy, různé hry a hraní si, přírodu a zvířata i rostliny, cestování, myšlení o všem možném i nemožném, psychologii, historii, přítomnost, minulost, tvorbu, jednoduchost, ale i složité věci, kvalitní filmy, Umění, poezii, Vesmír, všelijaké zajímavosti, nové informace, technologie, kreativitu, originalitu, (sebe)reflexi, inteligenci, svéráznost, hrdost, pokoru, svoji rodinu i několik málo skutečných přátel, vlast i celou Západní civilizaci, empatii, moudrost, pravdu, logiku, upřímnost, věrnost, čest, lásku, opravdové přátelství i jiné "dobré" lidské vlastnosti, život, čas a dále také i třeba záchodovej, chcete-li (nejen) prostoduchej humor a smysl pro něj...

 

Mé sny...

Ford Mustang 1967 GT500 Eleanor

 

 

2012 Harley-Davidson FLTRXSE CVO Road Glide Custom – Brown Color Custom

 

 

Mé splněné sny...

Ibanez GRG270B-BKN

 

 

In Memoriam...

Viz níže oba dva odkazy na mé vlastnoručně udělané videa na Youtube...

Děkuji za pozornost...

...a těším se na Vaší příští návštěvu .-)

Oblíbené citáty

  • "Život bez bolesti nemá smysl..." (Arthur Schopenhauer)
  • "Včera jsem byl chytrý, proto jsem chtěl změnit svět. Dnes jsem moudrý, proto měním sám sebe..." (Neznámý autor)
  • "Na světě existuje jen jedno hrdinství: vidět svět takový, jaký je, a milovat ho..." (Michelangelo)
  • "Skutečná hodnota člověka je v prvé řadě určována tím, nakolik a v jakém smyslu se dokázal osvobodit od svého já..." (Albert Einstein)
  • "Ne každé zlato třpytívá se, ne každý, kdo bloudí je ztracený. Stáří, když silné je, neohýbá se, mráz nespálí hluboké kořeny. Z popela oheň znovu vzplane, ze stínů světlo vzejde náhle, až zkují ostří polámané, nekorunovaný zase bude králem..." (J.R.R.Tolkien)
  • "Ezechiel 25:17. Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tyranií lidské zloby. Požehnán buď ten, kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnot, neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí. A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny, kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry. A když uvalím svou mstu na tebe, seznáš, že jméno mé je Bůh…" (Jules - Samuel L. Jackson, via film "Pulp Fiction" od režiséra jménem Quentin Tarantino)
  • "Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá..." (Jan Werich)

Mé VLASTNÍ citáty :

"Nejsilnější část člověka je jeho čistá Víra..."

"Každé naplnění snu je Úspěch..."

"Láska je... Jako gravitace..."

 

Základní informace

  • Přezdívky: Jendoslav, Jenda, Frankie, Osi, Honzajs, Elros
  • Výška: kolem 188 cm
  • Váha: Veliká, převeliká :-)
  • Znamení: Váhy
  • Rok narození: 1987
  • IQ: "něco" přes 80...
6.4.2016

Přidány další články i jiné věci, psané a vytvořené mj. i pro tyto stránky... !

Přeji příjemné počteníčko... !

Novinky

Prozatímní vzhled (design) TĚCHTO stránek na tomto Webu je HOTOV... !

06.04.2016 11:33
Konečně, huráááá, ale vývoj a obsah tohoto Webu bude časem samozřejmě pokračovat dále, to se nebojte... ! :-)

Další nové věci zde na Webu po dlooouuhééé době... !

06.04.2016 03:15

Další články

23.02.2012 20:49
Přidal jsem sem na web další své "nové" nebo spíše už několik let staré články :-) Dále jsem odstranil rubriku "Hudba" a nahradil ji rubrikou "Poezie", kam jsem dal výběr svých básniček. Doufám, že Vás něco zaujme! ;-)

Počítadlo & Diskuze

10.12.2011 20:58
Dal jsem sem nové počítadlo návštěv a ke každému článku je nyní samostatná diskuze... Takže jestli máte chuť diskutovat k nějakému článku, tak se neostýchejte a pište, pište a pište ;-)

Stránky se UPRAVUJÍ, o konečné verzi stránek budete informováni

04.12.2011 10:59

Informace pro návštěvníky

29.11.2011 20:55
Frčím na novém webu, ale to jste si asi všimli...

Webová prezentace byla spuštěna

29.11.2011 20:54
Dnes byla spuštěna má nová webová prezentace. Změna je život

Relaxace

Když je to jaro... A blíží se první Máj...

02.01.2017 09:58
  Mnozí hledají  A mnozí i našli  Někteří však stále  To štěstí nemají  A i proto hledí v naději  A pořád sní a doufají…    Hledají ten krásný cit  Jenž prozařuje stíny  Jenž podobný je vodě  - Vodě, které jest  Uvnitř každé květiny…  A nejen květiny.    Však o city se...

Deštivé počasí...

06.04.2016 02:40
Pozvolna plující myriády odstínů šedé Deštěm vonící padají hluboko z nebe   Vzduch plný vláhy je je hybnou silou mraků Jichž upřímně miluje skrytý lidským zrakům   Tento koloběh vody trvá již nesčítaně let Proměna tváře oblohy ovlivňuje celý svět  

Jarní...

06.04.2016 02:33
Šedá jak slza stříbrem svíticí U země mlha živá i stojící Na kraji kouzlo déšť místo ledu Jarní píseň pěje není mnoho sněhu Zachmuřené nebe z mocných oblaků Láká hejna vlaštovek i jiných zpěvných ptáků Zelená místo šedé zima se láme… Přichází jaro tak, jak ho známe...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>